15 Online Hry Zdarma, Které Si Můžete Užít Letos V Létě


Léto je ideální čas na trávení venku, hraní her na zahradě nebo lenošení u bazénu. Ale pokud jste jako většina lidí,nemáte dost času věnovat se hraní. Proto jsme sestavili seznam 15 online her zdarma, které si můžete užít letos v létě. Od logických her po strategické hry a další, na našem seznamu je něco pro každého. Ať už tedy hledáte způsob, jak zabít nějaký čas, nebo chcete investovat do kvalitního volného času, nezapomeňte se podívat na náš seznam online her zdarma. Read

Nejlepší Online Hry Zdarma Hrát Letos V Létě

Hledáte nějaké zábavné online hry zdarma, které si můžete zahrát letos v létě? Máme vás kryté! Zde je pět skvělých možností, jak získat letní herní opravu.

  1. FarmVille: s více než 100 miliony hráčů je FarmVille jednou z nejpopulárnějších online her zdarma. Převezmete roli farmáře, který se snaží vytvořit úspěšnou farmu a zároveň se snaží zákazníky s vaší produkcí. Existuje mnoho různých způsobů, jak upgradovat farmu, takže je vždy zábavné objevovat nové strategie.

  1. Mafia Wars 2: jedna z nejstarších a nejpopulárnějších online her zdarma, která je stále k dispozici, Mafia Wars 2 hrály miliony lidí po celém světě. V Mafia Wars 2 ovládáte skupinu členů mafie soupeřících o kontrolu nad New Yorkem. Braňte své území před konkurenčními gangy a budujte své impérium, dokud se nestanete šéfem Manhattanu!

  1. Slova s přáteli: pokud jste fanouškem Scrabble®, Slova s přáteli rozhodně stojí za vyzkoušení. Tato populární online hra zdarma obsahuje 100 nových slov každý den,takže se nikdy nebudete nudit hraním. Můžete buď hrát proti jiným hráčům, nebo se pokusit porazit počítač v režimu výzvy.

  1. Clash Of Clans: Clash Of Clans je další klasická bezplatná Online hra, která stále dostává pravidelné aktualizace a těší se obrovské popularitě mezi hráči po celém světě. V této hře musíte postavit armádu a bojovat proti ostatním hráčům, abyste byli korunováni

Jak Hrát Těchto 15 Online Her Zdarma

 

Pokud hledáte letní zábavu, zvažte vyzkoušení některých z těchto bezplatných online her. Některé jsou klasiky, jiné jsou nové položky v žánru. Všechny se snadno hrají a jsou ideální pro letní den strávený lenošením venku s knihou nebo piknikem.

  1. King Of The Hill: tato klasická Kreslená kvízová hra vám dává kontrolu nad Hankem Hillem, jednou z hlavních postav. Cílem je dostat se na kopec tak vysoko, jak je to možné, zodpovězením otázek o Hankovi a jeho přátelích.

  1. Farm Frenzy: v této logické hře převezmete kontrolu nad farmou a musíte spravovat zdroje k výrobě potravin. Různé překážky a škůdci se vás pokusí zastavit, takže buďte připraveni otestovat své zemědělské dovednosti!

  1. Slova s přáteli: pokud jste fanouškem Scrabble, budete milovat tuto slovní hru založenou na stejném konceptu. Hráči soutěží hláskováním slov pomocí písmen ze skupiny dostupných písmen.

  1. Super Mario Party: v této společenské hře založené na slavné sérii plošinovek Nintendo se hráči střídají jako jedna z osmi postav ve snaze sbírat hvězdy a postupovat přes úroveň.

  1. Candy Crush Saga: další populární logická hra, Saga zahrnuje odpovídající barevné kousky, dokud kapky cukru nespadnou z obrazovky a nezmizí další stvoření cukrovinek-můžete dokončit všechny úrovně, než vyprší čas?

Uzavření

Pokud hledáte něco, co byste letos v létě mohli dělat, proč nevyzkoušet jednu z těchto 15 online her zdarma? Ať už se věnujete závodním hrám nebo strategickým hrám, na tomto seznamu určitě bude něco, co vás zajímá. Mějte na paměti, že některé z těchto her mohou vyžadovat účet na herním webu, aby bylo možné hrát, takže se nezapomeňte zaregistrovat, pokud máte zájem. Bavte se hraním a dejte nám vědět, který z nich se vám nejvíce líbí!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *